Vyzkoušejte cajky Made in Italy ZADARA

16. – 17. září na Rabštejně v Jeseníkách: chata Rabštejn

 

Přímo pod skály vám přivezeme dámské i pánské sedáky, expresky, přilby, karabiny a samozřejmě i naše suprčupr jistítka Be Up, Click Up a Alpine Up.

Všechno tohle budeš moct otestovat úplně zadarmo. Stačí dojít pod skály k rabštejnské chatě, slušně pozdravit a půjčíš si, co se ti líbí. Jenom si nezapomeň doma občanku (jako ten doklad, i když paní mámu klidně vezmi taky).

 

NAUČ SE NĚCO NOVÝHO

Náš CT metodik Michael „Miguel“ Hron ti ukáže, jak bezpečně slaňovat, zablokovat kyblík, zachránit spadlého spolulezce nebo použít půlloďák na tisíc způsobů. Samý užitečný věci, který jen tak v písku pod skálou nenajdeš. Samože taky zadarmo.

 

 

KUDY TAM

Rabštejnské skály jsou ukryté na kopci v podhůří Jeseníků. Dřív tám řádili rytíří, teď je vytlačili lezci. Zaparkujte na konci vesnice Bedřichov (https://goo.gl/maps/RP8nUyXVXBz) a vydejte se po červené značce cca 2 km vzhůru do kopce.

Spát můžete na chatě (pokud už není plno) nebo ve stanu na louce po skalami. A určitě musíte ochutnat, jak na chatě Rabštejn vaří. Jejich kuchyně je fakt špičková!

 

Dorazíš / dorazíte?

Dej nám vědět tímto jednoduchým formulářem. Ať máme představu. Díky!

Jak se jmenuješ*

Na který email ti můžeme napsat*

Budeš sám nebo vezmeš kámoše*

Chceš nám ještě něco napsat?

 

 

Nepasuje ti termín testovačky?

Tak vyzkoušej CéTéčko v některém našem TESTCENTRU