Stahování některých maček od Climbing Technology

Plastové díly pro uchycení bot do maček od firmy Climbing Technology vyrobených v červenci 2012 mohou ve výjimečných případech prasknout. Firma se proto pro jistotu rozhodla všechny tyto kusy stáhnout a bezplatně vyměnit za nové. Recall se týká maček Nevis, Nuptse Classic, Nuptse Semiautomatic, Nuptse Evo Classic a Nuptse Evo Semiautomatic, které byly vyroveny v čevenci 2012. Při manipulaci může dojít k prasknutí plastových dílů, zatím všechny reportované případy se staly při obouvání či zouvání maček, nikoli při samotné použití. Jak poznat, kdy byly vyrobeny mé mačky?

Na plastovém díle je malé kolečko označující měsíc výroby, číslo uprostřed značí rok, šipka ukazuje na měsíc. Pokud tam máte rok 12 a šipku směřující k 7, týká se výměna i vašich maček. Pro názornost viz obrázky.

Mám mačky na výměnu, co s tím?

Pár pošlete na adresu distributora Climbing Technology pro Česko R-SPORT s.r.o., Hřbitovní 55, 741 01 Nový Jičín, nezapomeňte doplnit kontaktní údaje, aby vám mohly být zaslány mačky po výměně. K tomu dojde v nejkratším možném termínu.

Samozřejmě můžete výměnu provést i prostřednictvím obchodu, kde jste mačky zakoupili.