Padnou a seknou. A nešijou se v Kambodži.

A stejně jako každý jiný sedáky mají i ty od Climbing Technology (kdo by to byl řekl) materiálová poutka, nastavovací přezky, výbornou prodyšnost a samozřejmě jsou lehký jako pírko.

 

Tak proč byste si měli vybrat zrovna tyhle sedáky?

Třeba proto, že se vám jednoduše líbí,

nebo se vám ta barva hodí k přilbě,

nebo jste na ně četli dobrý recenze (skialpový sedák Tami, univerzál Wall, sporťák On Sight)

nebo chcete lézt ve stejným sedáku jako Kuba Konečný, Janko Smoleň a Editka Vopatová.

 


Dámská kráska ANTHEA

V sedáku Anthea leze naše princezna Editka Vopatová a z tebe udělá minimálně královnu skal. Je lehký (360 gramů), pěkný a speciálně tvarovaný na holčičí postavu.

 

 

 

 

Pánský drsňák ASCENT

V tomhle kousku „textilu“ (430 gramů) udělal Janko Smoleň prvovýstup Asado ve stěně patagonského štítu Fitz Roy. Je to neskutečný držák, který vydrží i nehezké zacházení, hrubej písek i ostré vápno.

 

 

 

 

WALL, švihák do každé stěny

Ne každému se chce utrácet prachy za tucet úvazků, každý na něco jiného. Wall (355 gramů) využijete v sobotu na vícedélce nad údolím Sarca, v neděli dopoledne na sportovkách v Nagu a odpoledne s dětmi na ferratě Colodri.

 

 

 

 

Lehoučkej sporťák ON SIGHT

Jméno On Sight nemá nadarmo. Kuba Konečný s ním vybojoval titul juniorského mistra Evropy a i ty s ním vyběhneš každou sportovku jak veverka. O jeho 295 gramech na sobě nebudeš mít ani tušení.

 

 

 

 

Objevitel vertikál EXPLORER

Proč byste na ferratě měli být ušetřeni komfortu jaký nabízejí polstrováné lezecké úvazky? Nevíte? My taky ne! Proto je tu tenhle ferratový krasavec, který je pohodlný, stejně jako každý jiný sedák.

 

 

 

 

Dětský hrdina ASCENT JUNIOR

Přece nebudete ty prcky nutit lézt až do puberty v celotělovým úvazku. Ascent Junior je dospělý kousek pro všechny mladé talenty, kteří chtějí být stejně tak dobří, jako jejich vzory.

 

 

 

 

 

TAMI, lehká váha na skialpy

Na ledovcové túře nebo skialpovém výstupu oceníte, když si Tami oblečete i s mačkami nebo lyžemi na nohou, přesky odepnete v rukavicích a v batohu vám zabere míň místa, než náhradní čepice.