Cvakni si. Na kuráž

Revoluční gumičkou FIXIT

 

V lýtkách šicí stroj a ty se napínáš, abys z té krkolomné pozice konečně cvakl to preso do borháku. Ještě kousíííček. Jo!

A teď rychle lano. Nabrat pod sebou – zuby pomůžou. Ruka začíná nemilostrdně vyklouzávat z chytu, ale ty už se blížíš s lanem do spodník karabiny expresky. To ještě dáš. Je to vysoko, ale dáš. Už už cvakáš a… Sakra! Ona se zvrtla. Ta karabina. Néé. Lano mizí pod tebou a je jasné, že ho budeš následovat.

Tak taková jobovka se ti s expreskami od CéTéčka nestane.

 

Tyhle expresky totiž poslouchají. Na slovo

Spodní karabinu expresky drží ve správné poloze revoluční gumička FIXIT, na kterou má Climbing Technology dokonce i patent.

Takže ať budeš sebevíc na kaši, spodní karabina nikdy neuhne tvému snažení cvaknout lano. A i v těžkým místě bez problému cvakneš. Jako když bičem mrskne.

CHCI FIXIT >>

 

 

Vyrobeny v Itálii, používány po celém světě

LIME SET NY 12cm

Lehké a za pár kaček. Expresky, které ukovali kováři v italském Bergamu. A před cestou k tobě ještě každou karabinu individuálně otestovali.

Karabiny mají na konci zámku speciální profilování – aby se nechtěně nezachytily za lano, úvazek nebo jiný kus vybavení. Ale největší službu ti udělá gumička FIXIT, která drží karabinu ve správné poloze.

 

 

Váha jedné expresky 100 g
Pevnost karabin 23 kN | 8KN, otevřený zámek 8KN

Cena za 5 ks: 1 556 Kč (elox) / 1 466 Kč (leštěné)

 

 

KUP SI JE V NEJBLIŽŠÍM OBCHODĚ >>
KUP SI JE NA ESHOPU >>