3 otázky na tělo pro Editu Vopatovou

Znáte tu drobnou věčně vysmátou blondýnku, která už v 16 lezla líp, jak většina z nás, 3 krát vyhrála český mistrák a za lezením procestovala už pořádný kus světa? Určitě znáte, kdo by neznal naši Editku. No a protože ji všichni známe tak, jak známe, zkusili jsme z ní vytáhnout pár informací ze zákulisí. Třeba jestli náhodou nebude místo lezení kojit… 🙂

 

Otázka první

Jak jsem tě poznal, tak mám pocit, že jsi věčně vysmátá a pozitivní. Na čem to frčíš?

Já ti sama ani nevím. Jsem asi prostě takový typ člověka. Co mi hlavně dobíjí baterky, je kvalitní spánek, dobrá strava a společnost super lidí.

 

Otázka druhá

Máš vylezené 8c. Kdy máme očekávat 9a? Nebo už máme spíše očekávat malého Vopata – Beneše?

Haha, zatím asi ani jedno. Cítím se stále mladá na to, abych zakládala rodinu a 9a je už trochu moc! Chci žít život, který mě bude bavit a dělat věci, tak jak cítím. Teď mám touhu objevovat různé kouty světa a samozřejmě lézt na max. Ale za rok mé plány mohou být třeba zase úplně jiné.

 

Otázka třetí

Všichni tě známe jako outdooračku, které nevadí odřená kolena. Ale obečeš se taky někdy za dámu? Nasadíš naušnice, nalakuješ nehty a vyrazíš do společnosti?

Kdybys nahlédl do mého šatníku, asi bys byl překvapený, jaké kousky hadříků se tam dají vyhrabat. Jasně, že se občas vyfiknu! Asi každá holka se jednou za čas potřebuje cítit krásná, upravená a atraktivní. Ale zas tak moc často to nebývá. Vždyť se furt někde škrábu po skalách nebo běhám po lese. Ale když se jednou za čas koná nějaká zajímavá kulturní akce, tak se ji ráda účastním a to v plné parádě!

 

Dáma jak vyšitá, co? Díky Editko!

 

A co vy? Chcete si vylézt nějakou pískovcovou věž s Editou a Ondrou? Nebo se v létě zbavit dětí? Mrkněte na jejich horolezeckou školu Easy Climbing.

Taky sledujte Editku na Facebooku.

 


Nechte nám tady email a dostávejte lezecké tipy do schránky

[mc4wp_form id=“1225″]