3 otázky na tělo pro Ančee Kuchařovou

Původní záměr byl udělat rozhovor s Ančee Kuchařovou před jejím odletem do Ameriky. Ale jak jsme tak dumali nad vhodnýma otázkama, přehodnotili jsme plány. Podobných rozhovorů je totiž plný internet. Stačilo by udělat CTR+C, CTRL+V. Proto jsme se rozhodli pojmout to jinak. Krátce a úderně. Tři otázky na tělo, které ukážou Ančee i z té méně známé roviny.

A nezůstaneme jen u ní. Když už jsme se do toho pustili, tak postupně vyzpovídáme všechny naše atlety. Těšte se. Ale dnes má slovo první dáma české highlajny Ančee Kuchařová.

 

Otázka první

Máš vystudovanou architekturu, ale nevěnuješ se tomu. Co na to rodiče? Netlačí tě, že by sis místo trajdání po lajně měla raději budovat kariéru v oboru?

Uplně opustit jsem to nedokázala. Ráda bych tvrdila, že čistě z lásky k architektuře. Pravda je, že tu práci mám fakt ráda. Ale taky je pravda, že v zimě se lajnama člověk těžko uživí. A tak si vždy na pár měsíců ráda sednu do vyhřáté kanceláře, popíjím čajík a rýsuju. A rodiče, no zprvu je to trochu zaskočilo. Ale oba jsou hodně nad věcí. V osmnácti mi řekli, že jsem dospělá a svobodná. A do života mi nemluví.

 

Otázka druhá

Chození po lajně asi nenese jako kopání do balónu. Čím si vyděláváš na živobytí? Nebo si v životě vystačíš s málem?

Jo, nemám moc vysoké náklady. Zatím upřednostňuji svobodu nad pohodlím. Mé měsíční náklady včetně nájmu, cestování, jídla jsou kolem deseti tisíc. Moc nepiju alkohol, nekouřím a nepoužívám kosmetiku. A je důležité dodat, že outdoor vybavení dostávám od sponzorů, což mi dost ušetří. Živí mě můj projekt Slackline Academy, highline exhibice, slackline programy pro děti i dospělé a Cirkus trochu jinak.

 

Otázka třetí

Kam chodíš ke kadeřnici (přítelkyně říká, že máš super účes)? 🙂

Hmm, teď jsem v rozpacích. Jestli je to vtípek, tak upozorňuji, že jsem duše citlivá. A jinak u kadeřnice jsem byla jen jednou v životě. Dopředu jsem hlásila, že jen co mi ty vlasy uschnou, tak se dost smrsknou. Bohužel kudrnatost mých vlasů ji trochu překvapila. Takže mi na hlavě sestříhala solidního Jágra. Kwjet mi to pak v kuchyni podle hrnce doopravil. Ty vlasy mi pak dorůstaly asi 3 roky, než jsem je zas mohla pořádně svázat do culíku. Takže to, co mám na hlavě, je 100% naturál, barva, struktura, dredovatost.

 

Chcete se naučit chodit po lajně s Ančee Kuchařovou? Přihlaste se do její Slackline Academy.

 

[mc4wp_form id=“1225″]