Výběr ukončen

Nové ambasadory už jsme vybrali.

Podpoříme tvoji vášeň

Jsi na skalách den co den? Děláš pěkné fotky? Cestuješ a hezky o tom píšeš? Výborně! Nafasuj materiál Climbing Technology a staň se naším ambasadorem. Tvé zážitky budou inspirovat ostatní k výkonům, na které mohou taky dosáhnout.

ambasador_4

lezeš jako člověk?

Nemusíš dávat 8c na on sight ani mít zdolaných třináct osmitisícovek ze čtrnácti. Chceme normální smrtelníky, nad jejichž výkony si třeba i pětkový lezec řekne: "Jo, potrénuju a jednou to vylezu taky!"

Napiš nám, čemu se věnuješ: písku, sportovkám, boulderingu, alpským výstupům, skialpinismu... To je první, co nás zajímá.

Máš vůli udělat něco navíc?

Třeba napsat článek o svém lezeckém či skialpovém tripu s CéTéčkem, který pak umístíme na náš blog? Dodat hezké záběry, pořízené pořádným foťákem, kde je vidět CT v akci? Udělat na svých sociálních sítích příspěvek o produktu, který tě fakt baví?

Napiš nám, co pro Climbing Technology můžeš udělat na oplátku za poskytnutí vybavení. A rovnou pošli něco na ukázku.

A co dostaneš?

Rozhodně pohodlný sedák, padnoucí helmu a vymazlené jistítko.

A dál to záleží na tobě. Míra materiální podpory se vždycky odvíjí od toho, kolik pro Climbing Technology uděláš. Takže pokud dodáš každý měsíc balík krásných fotek a ještě o CT vytvoříš post na své sociální sítě, rádi tě podpoříme více.

ambasador_3

Výběr ukončen

Nové ambasadory už jsme vybrali.

Staň se ambasadorem climbing technology

Vyplň formulář, napiš nám, proč vybrat právě tebe a buď inspirací pro lidi jako ty.

ambasador_4
ambasador_10
ambasador_5